همایش تحلیل فیلم استیو جابز

شانزدهم تیر ماه نود شش- تهران

‍ 💎💎💎💎

باوری که باورها را تغییر داد

تصور کنید که هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.اگر اطمینان داشتید که شکست نمیخورید،

بزرگترین آرزوی شما چه بود؟

اگر وقت،پول،استعداد،مهارت داشتید تصمیم میگرفتید چه کاری انجام دهید؟

چه کسی شوید؟

چه چیزی را در زندگیتان بدست بیاوردید؟

 

🏆🏆🏆

 

همه این سوالها پاسخ داده شد

درهمایش بزرگ تحلیل رازهای موفقیت استیو جابز

در این همایش فیلم زندگی نامه استیو جابز که کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود به نمایش گذاشته و توسط آقای امامی تحلیل شد که در ادامه قسمتی از این تحلیل را در فیلم زیر میبینیم.

چرا استیو جابز ؟

استیو جابز یک گیاه‌خوار بودایی بود. به گفته بی‌بی‌سی او یک میلیاردر هیپی بود. او یک دانشجوی مو بلند انصرافی از کالج بود که آرزوهای بی‌نهایت داشت. او به شکلی الهام شده کمال‌طلب بود و روحیهٔ قلدرمآبانه داشت.

جابز به جان اسکالی، مدیرعامل پیشین شرکت اپل، در زمینهٔ کوتاهی عمر گفته بود: «همهٔ ما زمان و فرصت کوتاهی روی زمین داریم. برای همین ما فقط فرصت داریم که یکی دو کار را به انجام برسانیم. هیچ‌کس نمی‌داند چه قدر زندگی می‌کند. من هم نمی‌دانم. اما احساس می‌کنم باید تا جوانی هست هرچه می‌توانم این فکرها را به انجام برسانم.» او در سال ۲۰۰۵ در سخنان معروفش در دانشگاه استنفورد دیدگاه‌هایش را دربارهٔ مرگ و زندگی و کوتاهی عمر به خوبی روشن کرد:

” همین که فکر می‌کنم به زودی می‌میرم، مهم‌ترین ابزاری است که کمکم می‌کند بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنم.”

حقایقی جالب در مورد استیو جابز :

استیو جابز همواره برای لباس یقه اسکی مشکی، کفش های کتانی و شلوار جین آبی خود معروف بوده است.

استیو جابز هرگز حتی یک خط کد برنامه نویسی هم ننوشت.

همه گوشی های اپل زمان ۹:۴۱ صبح را نشان می دهند. ساعتی که جابز این دستگاه را در سال ۲۰۰۷ معرفی کرد.

جابز در سال ۱۹۸۵ از شرکت خود اخراج شد. وی سپس استودیو انیمیشن سازی پیکسار را خریداری نمود. او در سال ۱۹۹۷ به عنوان مدیر عامل به اپل بازگشت.

جابز تمام زمانی که در اپل بود سالانه ۱ دلار حقوق می گرفت.

در کالیفرنیا هیچوقت پلاک نامش را روی مرسدس خود  قرار نداد. در آن ایالت قانونی وضع شده که هر مالک شش ماه وقت دارد پلاک خود را نصب نماید. جابز هر شش ماه اتومبیلش را تعویض می کرد.

در سال ۲۰۱۰ جابز نفر هفدهم لیست قدرتمندترین انسان های فوربز، در سال ۲۰۱۱ نفر سی و نهم در لیست ۴۰۰ نفر ثروتمند و صد و  دهم در لیست میلیاردرها  شد.

 

دلیل انتخاب و تحلیل زندگی نامه استیو جابز توسط آقای حمید امامی چه بود ؟

استیو جابز اسطوره زندگی آقای حمید امامی است و همین علت موضوعی شد تا با تحلیل دقیق زندگی نامه آن اسطوره و بومی سازی آن توسط آقای امامی همه کسانی که در این همایش شرکت میکنند  بتوانند مسیر زندگی او را به طور شفاف بررسی کنند و آن را در زندگی خود پیاده سازندو همواره مسیر او را ادامه دهند و از شکست های او هضم تجربه کنند تا بتوانند با تلاش های بی وقفه خود زندگی بی نظیری را خلق کنند که در نهایت دنیا جای بهتری برای زندگی شود

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *