هنگامی که شما برای ثروتمند شدن برنامه دارید به شما انگیزه ای میدهد حتی باعث می شود تا به سختی بتوانید به رخت خواب بروید.

بنابراین قصد داریم یک فرمول ساده برای به ثروت رسیدن را با شما به اشتراک بگذاریم.

  • قانون ۷۰/۳۰

معمولا ۷۰ درصد درامد ماهیانه برای پرداخت قبوض و مالیات و مخارج خانه خرج  میشود. اما مهم این است که ۳۰ درصد باقی مانده را به چه چیزهایی اختصاص دهیم

بیایید آن را به راه های زیر نقسیم کنیم:

  • خیریه:

یک سوم از این ۳۰ درصد باید متعلق به خیریه باشد.

خیریه کمک مالی به کسانی است که نیازمند حمایت و کمک ما هستند.

پس به نظر می آید که ۱۰ درصد از درآمد یک عدد خوبی است که میتوان به خیریه اختصاص داد و شما باید آن را انجام دهید.

اگر درآمدتان پایین است هیچ اشکالی ندارد . از ارقام پایین شروع کنید تا برای شما به یک عادت تبدیل شود. مطمئن باشید از این راه مقدار قابل توجهی پول به دست خواهید آورد .

  • سرمایه گذاری:

با ۱۰ درصد از درامد شما میتوانید ثروت آفرینی کنید. این پولی است که شما میتوانید برای ساخت، تعمیر یا فروش استفاده کنید.

پس چگونه میتوان ثروت ایجاد کرد؟ راه های زیادی وجود دارد. تصور کنید. به مهارت هایی که کسب کردید نگاهی دقیق کنید شما ممکن است بتوانید از آن ها برای تبدیل به یک شرکت سود آور استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید یک محصول را به صورت عمده خریداری کنید و آن را به صورت خرده فروشی به فروش برسانید. یا شما میتوانید یک تکه اموال خریداری کنید و آن را بهبود ببخشید. از این ۱۰ درصد برای خرید تجهیزات ، محصولات یا سهامتان استفاده کنید و شروع کنید.

لازم به گفتن نیست که یک نابغه درون شما وجود دارد و از طریق یک جرقه فرصت بیدار خواهد شد.

  • پس انداز:

۱۰ درصد آخر را باید پس انداز کنید . این یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های ایجاد ثروت است.

زیرا ممکن است شما را برای «زمستان» زندگی آماده کند. بگذارید تعریف شما از «غنی» و «فقیر» را به شما بدهم: مردم فقیر پول خود را خرج می کنند و آنچه را که باقی مانده اند را ذخیره می کنند. مردم ثروتمند پول خود را ذخیره می کنند و آنچه را که باقی مانده اند صرف می کنند.

بنابراین، به یاد داشته باشید کهسرمایه گذاری و صرفه جویی، مانند هر گونه نظم و انضباط، یک اثر ظریف است. در پایان روز، هفته، ماه، نتایج به سختی قابل توجه است. اما اجازه دهید پنج سال به پایان برسد و اختلافات به دست می آید. در پایان ۱۰ سال، تفاوت ها چشمگیر هستند.

و این همه با همان مقدار پول شروع می شودفقط یک فلسفه متفاوت است.

1 دیدگاه. خروج و جدید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *