کتاب پرفروش نه به نه

کتاب نه به نه در فروش بیمه‌های عمر به نویسندگی حمید امامی به شما می‌گوید که چرا شما بیمه عمر می‌فروشید و چرا مردم بیمه عمر می‌خرند؟

کتاب نه به نه در فروش بیمه‌های عمر شامل ۳ فصل به نام‌های «چرا نه می‌شنویم؟»، «پاسخ به اعتراضات مشتری» و «تجربیات خود من» می‌شود. آگاهی از این که چرا مردم بیمه‌ی عمر می‌خرند و چرا شما آن را می‌فروشید، بسیار مهم‌تر از این است که بدانید چگونه بیمه بفروشید. یکی از مشکلات اصلی شرکت‌های بیمه و شبکه‌ی فروش آن‌ها این است که نمی‌دانند چرا مردم باید محصولاتشان را بخرند. احتمالا فروشندگان بیمه با پاسخ‌هایی از قبیل «خوب است ولی پول ندارم»، «من بیمه عمر دارم»، «اجازه بدهید فکر کنم»، «تا ۳۰ سال دیگر چه کسی مرده و چه کسی زنده است» و … زیاد برخورد داشته‌اند. کتاب نه به نه در فروش بیمه‌های عمر می‌تواند راهکارهایی کاملا موثر و کارامد برای متقاعدکردن مشتریان ناراضی یا بی‌میل نسبت به بیمه عمر در اختیار شما بگذارد.

با تهیه و خواندن این کتاب و به‌ کار بستن توصیه‌ها و دستورالعمل‌های آن می‌توانید فروش بیمه عمر خود را چند برابر کنید و در حرفه‌ی خود تبدیل به فردی موفق شوید.

کتاب جدید همه خریدارند اگر تو فروشنده باشی

چرا بعضی از فروشندگان موفق اند و به هرکسی که اراده میکنند میتوانند محصولشان را بفروشند و هیچ مشتری ای توان مخالفت و مقاومت را در برابرشان ندارد. این فروشندگان ایمان وباور دارند که همه باید به آنها بله بگویند و همین باور باعث می شود تا با قدرت بیشتر و نفوذ کلامشان به خریداران محصولشان کمک کنند خود را متقاعد به خرید کنند.

کتاب ایده های خلاقانه فروش بیمه

هیچ‌گاه در مقابل اعتراضات مشتریان جبهه نگیرید و خود را حق به جانب نشان ندهید؛ زیرا هرچه شما در موضع خودتان بیشتر پافشاری کنید، مشتری هم موضع‌گیری‌اش بیشتر خواهد شد. سعی کنید ابتدا خود را در مقابل مشتری کاملاً خلع سلاح نشان دهید و درست در لحظه‌ای که مشتری به تعادل رسید، آرام آرام از خودتان دفاع کنید تا جایی که مشتری با آرامش تمام حرف‌های شما را بشنود و بپذیرد. با این روش برنده‌ی نهایی شما هستید!

کتاب تجربیات یک فروشنده

این یک بلاک متن تستی می باشد. برای ویرایش آن کلیک کنید.انتشارات بازاريابي قبلاً دو كتاب از حميد امامي را با نامهاي “ايده‌هاي خلاقانه‌ي فروش بيمه” و “نه به نه در فروش بيمه‌هاي عمر” منتشر كرده بود. اين سومين كتاب ايشان است اما با سبك و سياقي متفاوت كه حاصل داستانهاي كوتاهي از سرگذشت فروشندگان بيمه در ايران پهناور است.
عزيزي گفت هر انساني يك داستان طولاني است؛ بعضي از اين داستانها لايق الگوبرداري هستند و بعضي مايه‌ي عبرت. ما هستيم كه بايد تصميم بگيريم و انتخاب كنيم كه مي‌خواهيم داستان زندگي‌مان كدام‌يك از اين دو باشد؟ 

کتاب نقشه گنج

برای کشف راز،  ابتدا باید خودمان را بشناسیم. این «خودشناسی» زمانی اتفاق می‌افتد که قلم و کاغذ را برداریم و برای خودمان قیمت تعیین کنیم. هیچ مقاومتی از خودتان نشان ندهید و نگویید: «مگر می‌شود آدم روی خودش قیمت بگذارد؟!»