تجربیات و داستان‌های موفقیت اعضای سایت

تجربیات و داستان‌های موفقیت اعضای سایت ، داستان‌های موفقیت همیشه به ما انگیزه می‌دهند تا مسیر رسیدن به هدفمان را با قدرت بیشتری طی کنیم و از همین رو تصمیم گرفتیم بخشی را در سایت مخصوص به اشتراک گذاری داستان‌های موفقیت و تجربیات اعضای وبسایت حمید امامی (آموزش مهارت های فروش وبازاریابی بیمه) داشته باشیم.

در این بخش، داستان‌های موفقیت و تجربیات موفق اعضای سایت حمید امامی را با هم می‌خوانیم و از تجربیات دیگران استفاده می‌کنیم.

همچنین اگر شما داستان یا تجربه‌ای دارید که می‌خواهید با ما به اشتراک بگذارید پیشنهاد می‌کنم که ادامه متن را بخوانید و از این فرصت بسیار عالی به بهترین نحو استفاده کنید.

چرا من باید داستان‌ موفقیتم را بنویسم؟

سوال بسیار خوبی است! این که چرا من باید وقت بگذارم و داستان موفقیتم را برای شما بنویسم؟!

خب من چند دلیل دارم و امیدوارم که این دلایل قانع کننده باشند:

افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس

اولین دلیل که به نظرم مهم‌ترین دلیل نیز هست، این است که شما با به اشتراک گذاری داستان‌های موفقیت خود اعتماد به نفس و عزت نفستان را افزایش می‌دهید همه ما می‌دانیم که انتقال تجربه می‌تواند نقش موثری در عزت نفس ما داشته باشد.

به قول ناتانائیل براندن (استاد مسلم مبحث عزت نفس) کسانی که آموخته‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند که عزت نفس بالایی دارند.

کمک به دیگران

کسی که به موضوعات آموزشی توجه می‌کند، بدون شک دیگران نیز برایش مهم هستند و به همین دلیل شما با به اشتراک گذاری داستان‌های موفقیت و تجربیات خود می‌توانید به دیگران بگویید که مسیری که طی کرده‌اید چگونه بوده و به دیگران این پیغام را برسانید که این مسیر قابل طی کردن است…

همچنین با این کار باعث ایجاد انگیزه در دیگران می‌شوید که مطمئنم چه به صورت مادی و چه به صورت معنوی نتیجه آن را خواهید دید.

دیده شدن توسط هزاران نفر

حداقل ۷ هزار نفر هستند که داستان موفقیت شما را می‌خوانند! و این یک فرصت فوق‌العاده است که پیغام خود را به چند هزار نفر برسانید! آن هم بدون هیچ هزینه‌ای!

انگیزه‌ای که به من می‌دهید.

نمی‌دانم این مورد جزو فایده‌های این کار به حساب می‌آید یا خیر! اما مطمئن باشید که وقتی داستان‌های موفقیت خود را به ما می‌گویید انگیزه من برای ادامه این مسیر صدچندان می‌شود…

تمرینی برای نوشتن

مطمئنم که بسیاری از افراد آرزو دارند که مقاله، وبلاگ و یا کتاب بنویسیند و نوشته های آنها در مجلات مختلف وجود داشته باشد. نوشتن داستان موفقیت شما می‌تواند تمرینی برای نوشتن باشد!

دیدن نظرات دیگران

بدون شک نظرات دیگران کاربران که داستان موفقیت شما را دیده‌اند می‌تواند بسیار بسیار فوق‌العاده باشد و به شما کمک کند که بازخوردهای فوق‌العاده‌ای بگیرید.

پس:

 

دیگر معطل نکنید! همین الان داستان موفقیت خود را با ما به اشتراک بگذارید…

نکاتی که برای نگارش داستان موفقیت باید رعایت کنیم

پیشنهاد می‌کنم برای نوشتن داستان موفقیت و یا تجربیات خود اصلاً‌ به خودتان سختی ندهید،‌ سعی کنید خودتان باشید و هرچه به ذهنتان می‌رسد مطرح کنید.

اما بدون شک توجه به چند نکته کوچک می‌تواند به شما کمک کند:

  1. سعی کنید نه خیلی طولانی بنویسید (بیشتر از ۱۲۰۰ کلمه)‌ و نه خیلی کوتاه (کمتر از ۴۰۰ کلمه)
  2. سعی کنید مطالب، ایده‌ها و یا تمرین‌هایی که برای شما مفید بوده را نیز با ما مطرح کنید.
  3. برای کنترل غلط تایپی و گرامری و نگراشی پیشنهاد می‌کنیم از از نرم‌افزار ویراستیار استفاده کنید

 

  • برای به اشتراک گذاری داستان موفقیت خود کافی است فایل word آن را به آدرس info@hamidemamimdrt.com ایمیل کنید.

2 دیدگاه . خروج و جدید

طراحی سایت خوبی دارید موفق و پیروز باشید

ممنون از دقت نظر شما دوست عزیز

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *